Декорування пляшок: тиснення фольгою

Декорування пляшок: тиснення фольгою

Метод гарячого тиснення фольгою досить відомий, але на російському і українському ринку застосовується лише деякими компаніями. Як правило, це декоратори, що інвестують в інновації, вдосконалення існуючих та розробку нових методів нанесення декору. Одним з перших декораторів, що освоїли в СНД метод «hot stamping», стало підприємство «ДанКо Декор». Почавши з тиснення окремих елементів на пляшці горілки, компанія продовжує технологічні розробки з метою вдосконалення цієї технології.

Перенесення об'єктів на скляну поверхню здійснюється без застосування високотемпературного випалення. У той же час, нанесені зображення або тексти володіють високою зносостійкістю, міцністю і світлостійкістю. Метод дозволяє обробку нестандартної тари, оформлення якої може бути недоступним для інших технологій.

Палітра охоплює металевий, золотий, срібний кольори; фольга також може бути кольоровою. Тиснення фольгою не обмежує свободу дизайнерської думки - можна обігравати окремі тиснені елементи або поєднувати тиснення на тисненні. Пляшка, декорована фольгою, викликає приємні емоції у покупця і стимулює його зацікавленість у товарі. Цьому сприяють такі ефекти, як віддзеркалення світла та блиск.

Металізовані об'єкти підкреслюють красу скла і гармонують з його естетичними характеристиками. Гаряче тиснення фольгою створює яскравий, неповторний образ, який дозволяє виділити продутий і ускладнює можливість його підробки.

Тип оголошення: інше
 
ЗАМОВИТИ
 
 

Інші оголошення рубрики Скляна тара

Пропонуємо декорування пляшок горілки

Пропонуємо декорування пляшок горілки

04.03.2014

Компанія «ДанКо Декор» оформила пляшки для преміальної горілки компанії «Алеф-Віналь». Пропонуємо виконати декорування пляшок і для вас! Скляна поверхня оброблена за допомогою технолог…

Тип: продам

 
 
Декорування пляшок - інструмент маркетингу на ринку напоїв

Декорування пляшок - інструмент маркетингу на ринку напоїв

27.02.2013

Декорування пляшок вважається маркетинговим методом, яким користуються для просування преміальних сегментів ринку напоїв. Насправді, це не зовсім так: останнім часом декор стає все…

Тип: інше

 
 
 

Контакти

Декорування пляшок, декорування посуду, шовкотрафаретний друк, сатинування - ДанКо Декор
(основний офіс)

61105, Україна, Харківська, Харків, вул. Морозова, будинок 20

Сайт

ДанКо Декор - декорування скловиробів

ДанКо Декор - декорування скловиробів

 
 

Мапа

Пошук по сайту

Шукати
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create