Декорування пляшок як категорія маркетинг-міксу

Декорування пляшок як категорія маркетинг-міксу

Маркетинг і товарна стратегія часто використовують для просування товару можливості упаковки. Вважається, що упаковка може стояти в одному ряду з такими елементами маркетинг-міксу, як ціна, товар, місце і просування. Вона виконує комунікативну функцію, доносячи певне повідомлення від виробника споживачеві, інформує не лише про технічні дані, але і передає естетику товару через дизайн і особливості форми упаковки і її оформлення. 

Ринок скляної тари все частіше використовує такий метод просування, як декорування пляшок. Декорування підходить для різних сегментів преміальності, і вибір технологій та дизайну такого оформлення залежить від конкретної маркетингової мети. Декор створює чіткий образ продукту і передає споживачеві всю необхідну інформацію за допомогою виразних і естетичних засобів. Для цього використовуються наступні технології: шовкотрафаретний друк, фарбування поверхні скла, гаряче тиснення фольгою, тампонний друк, хімічне матування скла. Їх поєднання може бути самим різним, і важливо добре розуміти, якими можливостями володіє той чи інший метод декорування - як буде виглядати зображення або логотип на поверхнях, оброблених за допомогою різних технік. Тут неоціненна підтримка компаній, що здійснюють промислове декорування пляшок.

Підприємство «ДанКо Декор», лідер українського ринку декорування, пропонує для вирішення цього питання свій багатий досвід, заснований на вдосконаленні класичних методів і результатах власних розробок нанесення декору. Великий технологічний парк, кваліфіковані фахівці, інноваційний характер діяльності дозволяють компанії успішно справлятися з будь-яким завданням по декоруванню пляшок.

Тип оголошення: інше
 
ЗАМОВИТИ
 
 

Інші оголошення рубрики Скляна тара

Пропонуємо декорування пляшок горілки

Пропонуємо декорування пляшок горілки

04.03.2014

Компанія «ДанКо Декор» оформила пляшки для преміальної горілки компанії «Алеф-Віналь». Пропонуємо виконати декорування пляшок і для вас! Скляна поверхня оброблена за допомогою технолог…

Тип: продам

 
 
Декорування пляшок - інструмент маркетингу на ринку напоїв

Декорування пляшок - інструмент маркетингу на ринку напоїв

27.02.2013

Декорування пляшок вважається маркетинговим методом, яким користуються для просування преміальних сегментів ринку напоїв. Насправді, це не зовсім так: останнім часом декор стає все…

Тип: інше

 
 
 

Контакти

Декорування пляшок, декорування посуду, шовкотрафаретний друк, сатинування - ДанКо Декор
(основний офіс)

61105, Україна, Харківська, Харків, вул. Морозова, будинок 20

Сайт

ДанКо Декор - декорування скловиробів

ДанКо Декор - декорування скловиробів

 
 

Мапа

Пошук по сайту

Шукати
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create