Декорування пляшок як категорія маркетинг-міксу

Декорування пляшок як категорія маркетинг-міксу

Маркетинг і товарна стратегія часто використовують для просування товару можливості упаковки. Вважається, що упаковка може стояти в одному ряду з такими елементами маркетинг-міксу, як ціна, товар, місце і просування. Вона виконує комунікативну функцію, доносячи певне повідомлення від виробника споживачеві, інформує не лише про технічні дані, але і передає естетику товару через дизайн і особливості форми упаковки і її оформлення. 

Ринок скляної тари все частіше використовує такий метод просування, як декорування пляшок. Декорування підходить для різних сегментів преміальності, і вибір технологій та дизайну такого оформлення залежить від конкретної маркетингової мети. Декор створює чіткий образ продукту і передає споживачеві всю необхідну інформацію за допомогою виразних і естетичних засобів. Для цього використовуються наступні технології: шовкотрафаретний друк, фарбування поверхні скла, гаряче тиснення фольгою, тампонний друк, хімічне матування скла. Їх поєднання може бути самим різним, і важливо добре розуміти, якими можливостями володіє той чи інший метод декорування - як буде виглядати зображення або логотип на поверхнях, оброблених за допомогою різних технік. Тут неоціненна підтримка компаній, що здійснюють промислове декорування пляшок.

Підприємство «ДанКо Декор», лідер українського ринку декорування, пропонує для вирішення цього питання свій багатий досвід, заснований на вдосконаленні класичних методів і результатах власних розробок нанесення декору. Великий технологічний парк, кваліфіковані фахівці, інноваційний характер діяльності дозволяють компанії успішно справлятися з будь-яким завданням по декоруванню пляшок.

Тип оголошення: інше
 
ЗАМОВИТИ
 
 

Інші оголошення рубрики Тара та упаковка

Пропонуємо декорування пляшок

Пропонуємо декорування пляшок

02.07.2015

На поточний момент декорування пляшок залишається найбільш успішним способом не тільки підвищення обсягів продажів з мінімальними витратами на маркетингову рекламу, але і дієвим інструментом…

Тип: продам

 
 
Розробка дизайну пляшки з урахуванням всіх технологічних особливостей виробництва і декорації

Розробка дизайну пляшки з урахуванням всіх технологічних особливостей виробництва і декорації

02.07.2015

Для успішного просування на ринку товару потрібна упаковка з вдалою дизайнерською ідеєю оформлення і високою якістю виконання. Тому дуже важливі можливості компанії, що здійснює декорування…

Тип: продам

 
 
 

Контакти

Декорування пляшок, декорування посуду, шовкотрафаретний друк, сатинування - ДанКо Декор
(основний офіс)

61105, Україна, Харківська, Харків, вул. Морозова, будинок 20

Сайт

ДанКо Декор - декорування скловиробів

ДанКо Декор - декорування скловиробів

 
 

Мапа

Пошук по сайту

Шукати
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги