Декорування пляшок - інструмент маркетингу на ринку напоїв

Декорування пляшок - інструмент маркетингу на ринку напоїв

Декорування пляшок вважається маркетинговим методом, яким користуються для просування преміальних сегментів ринку напоїв. Насправді, це не зовсім так: останнім часом декор стає все більш популярним у всіх нішах. Техніки, якими володіють промислові декоратори склотари, відповідають запитам будь-якого замовника - від категорії «мас-маркет» до лімітованих серій. Робота підприємства «ДанКо Декор» також спрямована на задоволення потреб усіх гравців ринку напоїв, що використовують для упакування скляну пляшку, і не обмежується декором преміальних і суперпреміальних напоїв. Окрім співробітництва з виробниками алкогольної і безалкогольної продукції, компанія декорує скловироби для HoReCa і Private Label, а також надає послуги з брендування.

«ДанКо Декор» допомагає своїм замовникам підібрати оптимальні варіанти декорування: від стилю оформлення до комбінування матеріалів і технологій. Важливо, що використання навіть однієї технології може змінити образ упаковки і привернути увагу покупця. На сьогодні найбільш популярними є такі технології, як хімічне матування, шовкотрафаретний друк, фарбування, тампонний друк і гаряче тиснення фольгою. Компанія «ДанКо Декор» удосконалює класичні технології та розробляє нові, прагнучи пропонувати свої партнерам повний спектр можливостей декорування.

Художнє оформлення упаковки часто використовується для захисту продукту від підробки. «Нелегали» не можуть конкурувати з промисловими декораторами, тому що у них відсутня необхідне автоматизоване устаткування і немає того набору інноваційних технологій, який застосовують легально діючі підприємства. Враховуючи можливий ризик конкуренції з боку виробників контрафакту і репутаційних втрат, багато компаній користуються послугами декорування тари, розуміючи, що декор - гарантія захисту від підробки.

 

http://dancodecor.com/ua/technology/

Тип оголошення: інше
 
ЗАМОВИТИ
 
 

Інші оголошення рубрики Тара та упаковка

Пропонуємо декорування пляшок

Пропонуємо декорування пляшок

02.07.2015

На поточний момент декорування пляшок залишається найбільш успішним способом не тільки підвищення обсягів продажів з мінімальними витратами на маркетингову рекламу, але і дієвим інструментом…

Тип: продам

 
 
Розробка дизайну пляшки з урахуванням всіх технологічних особливостей виробництва і декорації

Розробка дизайну пляшки з урахуванням всіх технологічних особливостей виробництва і декорації

02.07.2015

Для успішного просування на ринку товару потрібна упаковка з вдалою дизайнерською ідеєю оформлення і високою якістю виконання. Тому дуже важливі можливості компанії, що здійснює декорування…

Тип: продам

 
 
 

Контакти

Декорування пляшок, декорування посуду, шовкотрафаретний друк, сатинування - ДанКо Декор
(основний офіс)

61105, Україна, Харківська, Харків, вул. Морозова, будинок 20

Сайт

ДанКо Декор - декорування скловиробів

ДанКо Декор - декорування скловиробів

 
 

Мапа

Пошук по сайту

Шукати
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги