Інновації для декорування пляшок від Данко Декор

Інновації для декорування пляшок від Данко Декор

Компанія "Данко Декор" розширила свій парк обладнання для нанесення декору на скляні вироби.

Шовкографія - один із затребуваних видів друку, який дозволяє наносити кольорові зображення на скляну тару різних форм. Малюнок або напис створюються шляхом відбивання фарби через трафаретну сітку.

У своїй діяльності компанія «Данко Декор» використовує автоматизовані лінії, вироблені європейськими лідерами ринку обладнання трафаретного друку та декорування скляної тари. Останнім часом підприємство значно розширило свій технологічний парк за рахунок придбання верстата фірми «Fermac» (Італія). У новій моделі друкарські процеси більш автоматизовані і управління машиною здійснюється за допомогою електронних засобів. Це дозволяє добитися високої швидкості друку і зробити кінцеву продукцію більш доступною.

Однією з особливостей новинки є можливість отримувати дуже насичене і повноколірне зображення. Палітра охоплює до восьми кольорів, включаючи фарби з використанням дорогоцінних металів - платини (срібла) і золота. Для закріплення результату продукція проходить випалення при температурі понад 600 0С. Італійський друкарський верстат гарантує високу якість зображень, дозволяючи отримувати як тонкі лінії, так і тонові відтінки і забезпечує їх стійкість до впливу погодних умов, вологи і хімічних речовин.

За допомогою чергової новації вдалося оптимізувати роботу з різними формами скляних виробів та удосконалити нанесення зображення на пляшки круглого, овального, квадратного перетину, а також на вигнуту і нестандартну тару. Можливим стало також декорування посуду.

В умовах нарощування свого технологічного потенціалу, «Данко Декор» продовжує працювати над поліпшенням класичних і розробкою нових методів декорування, пропонуючи партнерам нестандартні можливості презентації своїх компаній.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Контакти

Декорування пляшок, декорування посуду, шовкотрафаретний друк, сатинування - ДанКо Декор
(основний офіс)

61105, Україна, Харківська, Харків, вул. Морозова, будинок 20

Сайт

ДанКо Декор - декорування скловиробів

ДанКо Декор - декорування скловиробів

 
 

Мапа

Пошук по сайту

Шукати
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги