Про компанію

Компанія Данко Декор - лідер українського ринку декорації скла, компанія заснована в 2005 році. Надає послуги з декорування склотари для лікеро-горілчаної, слабоалкогольної та безалкогольної продукції, а також сувенірних виробів зі скла.

Ось вже більше 6-ти років Компанія Данко Декор залишається лідером завдяки наступним складовим:

- новітнє високотехнологічне і високошвидкісне устаткування (виробництво укомплектоване самим передовим устаткуванням провідних світових виробників: Kammann (Німеччина), Fermac, Antonini, SAPI (Італія), Grunig (Швейцарія) і т.д.);

- високоякісні матеріали (фарби, хімічні препарати, сітки та інше) від кращих європейських виробників;

- кваліфіковані співробітники, що проходять стажування в Європі;

- новітні технології, постійний розвиток і вдосконалення яких, дозволяє знизити вартість декору, при цьому продукція відповідає найвищим світовим стандартам;

- високоефективна система контролю якості;

- сучасна система управління.

Для декорування пляшок, декорування посуду та іншої склотари підприємство використовує такі технології, як:

- матування скла

- шовкотрафаретний друк

- сатинування

- фарбування скла

- тампонний друк

- тиснення фольгою та інші.

Виробничі потужності нашої компанії складають понад 7 млн. пляшок на місяць.

У числі наших клієнтів найбільші виробники алкогольних напоїв України, (ТМ «Прайм», ТМ «Цельсій», ТМ «Немирів», ТМ «Союз Віктан», ТМ «Хортиця», ТМ «Столетов», ТМ «Коктебель» і багато інших, яким компанія «Данко Декор» надає повний комплекс послуг від розробки дизайну, підбору склотари до подальшого декорування, матування або забарвлення.

Ми пропонуємо готові рішення з декорування тари для алкогольної та безалкогольної!

Більшість декорованих пляшок з лікеро-горілчаними напоями вітчизняного виробництва, які Ви можете побачити на полицях українських магазинів, - це справа рук наших спеціалістів. Замовляйте декорування склотари і Ви!

 
 

Види діяльності

Компанія «Данко Декор» надає повний комплекс послуг з розробки дизайну декору, підбору стеклобутилок і скляного посуду, декорування пляшок, хімічного матування, по фарбуванню електростатичним методом (коутінг) скляної пляшки для алкогольної, безалкогольної, харчової, сувенірної та парфумерної продукції, а також повний комплекс послуг з підбору, постачання і декорування посуду (чарки, стопки, келихи, попільнички і т.п.) для HoReCa та POSM. декорування пляшок

Дизайн
Не секрет, що в умовах жорсткої конкуренції упаковка стає одним з найпотужніших засобів просування товару на ринку. Проявляючи турботу про початкове призначення упаковки (збереженні споживчих якостей товару), виробник також прагне привернути увагу покупців. Грамотно оформлена упаковка допомагає правильно позиціонувати товар на ринку і забезпечити лояльність покупця.

Декорування пляшок
Уважне ставлення наших фахівців до характеристик товару, його позиціюванню на ринку і специфіці самого ринку, а також - до уподобанням і очікуванням споживачів, дозволяє нам творити маленькі шедеври пакувального дизайну.

Матування - це спеціальна обробка поверхні, яка змінює саму структуру скла, не допускаючи потьмяніння і затирання малюнка. Декорована таким чином тара не підвладна часу та позиціонує вашу продукцію в більш високому ціновому сегменті.

Ця унікальна технологія дозволяє матувати будь-яку об'ємну тару, незалежно від геометричних особливостей. На нашому підприємстві самий великий парк для хімічного матування скловиробів в Україні - три установки італійського виробництва SAPI. декорування пляшок

Шовкотрафаретний друк і випал
Технологія яка називається «шовкотрафаретний друк», грунтується на продавлюванні різних емалей через дрібне сито, на якому за допомогою фотоемульгування нанесений малюнок. Ми застосовуємо керамічні і УФ-тверді емалі (фарби). УФ-тверді фарби оптимальні для друку розтворних зображень. Їх застосування дозволяє отримати максимальну роздільну здатність і, отже, висока якість зображення.
Точність суміщення кольорів - 0,15 мм., Мінімальна товщина лінії - 0,13 мм.

Ми використовуємо автоматичне обладнання кращих світових виробників - «Fermac» і «Kammann», для невеликих партій - напівавтоматичне обладнання імпортного виробництва. декорування пляшок
У нас - найбільший парк шовкотрафаретного обладнання в Україні.

Фарбування (коутінг)
На заводі «Данко Декор» влітку 2009 року завершено монтаж фарбувального обладнання англійської фірми «Glasscoat», яке дозволяє виконувати повне, часткове або перехідне фарбування скляних виробів електростатичним методом (коутінг) і методом пневматичного розпилення.

Ці технології поєднують в собі унікальний набір вигідних властивостей. Детальніше про послуги - тут: http://dankodekor.ub.ua/service/.

 

Мапа

Контактна особа

Контакти

Декорування пляшок, декорування посуду, шовкотрафаретний друк, сатинування - ДанКо Декор
(основний офіс)

61105, Україна, Харківська, Харків, вул. Морозова, будинок 20
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create