Шовкотрафаретний друк керамічними фарбами

Шовкотрафаретний друк керамічними фарбами

Бажаєте чогось незвичайного? Хочете поповнити асортимент власного посуду оригінальною серією з особливим дизайном? Тоді наступна інформація саме для вас. Компанія «Данко Декор» - підприємство з багаторічним досвідом роботи в сфері декорування скляних пляшок та посуду, використовуючи технологію - шовкотрафаретний друк керамічними фарбами з подальшим високотемпературним випалом. Декорування відбувається на автоматичному обладнанні кращих світових виробників «Kammann», «Balsfulland» (обидва - Німеччина), «Fermac» (Італія), а випал - в печах світового лідера «Antonini» (Італія).

Шовкотрафаретний друк керамічними фарбами з подальшим високотемпературним випалом є кращою технологією нанесення кольорових зображень на скляну тару.

Саме шовкотрафаретний друк робить можливим одночасне нанесення до 8-ми кольорів, включаючи фарби в основі з дорогоцінними металами - платина (срібло) і золото.

Зображення нанесене за допомогою шовкотрафаретного друку має високу стійкість до хімічного, механічного та температурного впливу завдяки глибокому впіканню фарби в поверхню скла при температурі понад 600 С.

Варто зазначити, що компанія «Данко Декор» - єдина фірма в Україні, що володіє таким широким парком шовкотрафаретного обладнання. Це дозволяє компанії працювати з усіма видами скловиробів (круглого, овального, квадратного перетину), а також з виробами складної і зігнутої форми.

Тип оголошення: продам
 
ЗАМОВИТИ
 
publishПідняти
 

Інші оголошення рубрики Різні послуги для бізнесу

Тампонний друк

Тампонний друк

25.04.2012

Тампонний друк - це один із способів декорування скляних пляшок. Компанія "ДанКо Декор" у своїй практиці використовує технологію - тампонний друк. Тампонний друк дає можливість зд…

Тип: продам

 
 
ДанКо Декор - головна умова успіху

ДанКо Декор - головна умова успіху

25.04.2012

"ДанКо Декор" - компанія з багаторічним досвідом роботи, пропонує послуги декорування скляних пляшок. Для декорування фірма "ДанКо Декор" використовує різноманітні технології: матування…

Тип: продам

 
 
 

Контакти

Декорування пляшок, декорування посуду, шовкотрафаретний друк, сатинування - ДанКо Декор
(основний офіс)

61105, Україна, Харківська, Харків, вул. Морозова, будинок 20

Сайт

ДанКо Декор - декорування скловиробів

ДанКо Декор - декорування скловиробів

 
 

Мапа

Пошук по сайту

Шукати
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги