Декорування пляшок: метод просування компанії

Декорування пляшок: метод просування компанії

При виборі оформлення упаковки, виробники прагнуть знайти такі рішення, які дозволять як найефективніше стимулювати попит. Виробники алкогольних і безалкогольних напоїв роблять ставку на просування товару через декорування пляшок. Разом із зростанням цього ринку, спостерігається і загострення конкуренції, адже кожна компанія хоче виділятися і на тлі своїх суперників, що застосовують ті ж маркетингові інструменти.

Вдале комбінування інноваційних технологій і творчих рішень - запорука успішного функціонування упаковки. Серед найбільш відомих і часто вживаних методів варто назвати матування скла. Технологія дозволяє зробити скло непрозорим і створити ефект інею на поверхні. До переваг матування відносяться доступність і естетичність.

На пляшці розміщують не тільки інформацію, що представляє айдентику компанію, але і об'єкти, що дозволяють встановити асоціативний зв'язок з діяльністю або регіоном походження підприємства або його продуктів. Приміром, часто на пляшку наносять зображення визначних пам'яток міста.

Текст відтворюється найчастіше методом шовкотрафаретного друку. При цьому використовують фарби, що містять такі метали, як золото і платина. Це підсилює відчуття аристократичності і вишуканості напою. Замість шовкографії можна скористатися можливостями, які пропонує гаряче тиснення фольгою (hot stamping).

Декорування можливо і в разі обробки тари нестандартних форм, адже останнім часом виробники часто вносять різноманітність і в цей напрямок упаковки.

У будь-якому випадку, дизайн та реалізація ідей для скляної тари - питання, що вимагає продуманого підходу та розуміння того, що упаковка є «обличчям» бренду.

http://www.dancodecor.com/ua/news/

Тип оголошення: інше
 
ЗАМОВИТИ
 
publishПідняти
 

Інші оголошення рубрики Тара та упаковка

Пропонуємо декорування пляшок

Пропонуємо декорування пляшок

02.07.2015

На поточний момент декорування пляшок залишається найбільш успішним способом не тільки підвищення обсягів продажів з мінімальними витратами на маркетингову рекламу, але і дієвим інструментом…

Тип: продам

 
 
Розробка дизайну пляшки з урахуванням всіх технологічних особливостей виробництва і декорації

Розробка дизайну пляшки з урахуванням всіх технологічних особливостей виробництва і декорації

02.07.2015

Для успішного просування на ринку товару потрібна упаковка з вдалою дизайнерською ідеєю оформлення і високою якістю виконання. Тому дуже важливі можливості компанії, що здійснює декорування…

Тип: продам

 
 
 

Контакти

Декорування пляшок, декорування посуду, шовкотрафаретний друк, сатинування - ДанКо Декор
(основний офіс)

61105, Україна, Харківська, Харків, вул. Морозова, будинок 20

Сайт

ДанКо Декор - декорування скловиробів

ДанКо Декор - декорування скловиробів

 
 

Мапа

Пошук по сайту

Шукати
 
  • Розміщення в Польщі
  • Прямі поставки 2.0
  • Пакети реклами
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги